17. aukció
Boromisza Tibor (1880-1960) Parkban, 1906
99

Boromisza Tibor (1880-1960)

Parkban, 1906

Olaj, vászon, 61x71,5 cm
Jelezve balra lent: Boromisza T. 1906
Kikiáltási ár: 1 500 000 Ft