21. aukció
Pasquier, H jelzéssel (20. század első fele) Parkban, 1907
222

Pasquier, H jelzéssel (20. század első fele)

Parkban, 1907

Pasztell, ceruza, papír, 38x53 cm
Jelezve balra lent: H Pasquier 07
Kikiáltási ár: 280 000 Ft