68. Aukció
Scheiber Hugó parkrészlet, expresszionizmus
196

Scheiber Hugó (1873-1950)

Parkban, 1917

Olaj, papírlemez, 68 x 96 cm
Jelezve jobbra lent: Scheiber Hugó 1917
Kikiáltási ár: 2 200 000 Ft
Becsérték: 3 000 000 - 4 000 000 Ft