35. aukció
Paizs Goebel Jenő (1899-1944) Parkban, 1926
104

Paizs Goebel Jenő (1899-1944)

Parkban, 1926

Olaj, vászon, 60x70 cm
Jelezve jobbra lent: . Goebel . 926
Kikiáltási ár: 420 000 Ft