24. aukció
Pál István (1888-1939) Parkban, 1932
9

Pál István (1888-1939)

Parkban, 1932

Akvarell, papír, 37x28 cm
Jelezve balra lent: Pál István 932
Kikiáltási ár: 80 000 Ft