52. aukció
Gaál Ferenc (1891-1956) Parkban, 1937
195

Gaál Ferenc (1891-1956)

Parkban, 1937

Olaj, vászon, 60x80,5 cm
Jelezve jobbra lent: Gaál F. 1937.; Jelezve hátoldalon: Gaál Ferenc \\
Kikiáltási ár: 220 000 Ft
Becsérték: 400 000 - 500 000 Ft