12. aukció
Nagy Oszkár (1883-1965) Parkban, 1937
63

Nagy Oszkár (1883-1965)

Parkban, 1937

Olaj, vászon, 72,5x89 cm
Jelezve balra lent: Nagy Oszkár 1937
Kikiáltási ár: 1 800 000 Ft

Kiállítva: Mission-Art Galéria – Nagybányai mesterek című kiállítás, 2000. május 6-28., Mestermű Galéria, Veszprém