69. Tavaszi Aukció
Réth Alfréd (1884-1966) Parkban, 1964
60

Réth Alfréd (1884-1966)

Parkban, 1964

Olaj, kollázs, vászon, 53 x 44 cm
Jelezve jobbra lent: A. Reth 64.
Kikiáltási ár: 650 000 Ft
Becsérték: 800 000 - 1 000 000 Ft

68

Réth Alfréd (1884-1966)

Halászok, 1963

Kikiáltási ár: 1 200 000 Ft