55. aukció
Tihanyi Lajos park
63

Tihanyi Lajos (1885-1938)

Parkban

Olaj, papírlemez, 30,5x24,5 cm
Jelezve balra lent: Tihanyi L.
Kikiáltási ár: 2 500 000 Ft
Becsérték: 5 000 000 - 7 000 000 Ft