66. aukció (2021. június)
Pap Géza (1883-1961) Parkban
40

Pap Géza (1883-1961)

Parkban

Olaj, vászon, 90,5 x 68 cm
Jelezve balra lent: Pap Géza
Kikiáltási ár: 2 000 000 Ft
Becsérték: 3 000 000 - 4 000 000 Ft