72. Tavaszi aukció
Scheiber Hugó expresszionizmus
67

Scheiber Hugó (1873-1950)

Parkban

Olaj, vászon, 51 x 56 cm
Jelezve jobbra lent: Scheiber Hugó
Kikiáltási ár: 2 000 000 Ft
Becsérték: 3 000 000 - 5 000 000 Ft