15. aukció
Nádler Róbert (1858-1938) Parkban
26

Nádler Róbert (1858-1938)

Parkban

Olaj, fa, 54,5x72,5 cm
Jelezve balra lent: Nádler Róbert
Kikiáltási ár: 550 000 Ft