15. aukció
Schadl János (1892-1944) Parkban
178

Schadl János (1892-1944)

Parkban

Olaj, falemez, 50x60 cm
Jelezve jobbra lent: Schadl
Kikiáltási ár: 800 000 Ft

8

Schadl János (1892-1944)

Ketten, 1919

Kikiáltási ár: 600 000 Ft
30

Schadl János (1892-1944)

Két fa, 1929

Kikiáltási ár: 2 800 000 Ft