36. aukció
Boldizsár István (1897-1984) Parkban sétáló hölgy
84

Boldizsár István (1897-1984)

Parkban sétáló hölgy

Olaj, vászon, 77x98 cm
Jelezve jobbra lent: Boldizsár
Kikiáltási ár: 340 000 Ft