58. aukció
Kernstok Károly (1873-1940) Parkban ülők (Délutáni pihenő), 1909 körül
69

Kernstok Károly (1873-1940)

Parkban ülők (Délutáni pihenő), 1909 körül

Olaj, vászon, 42x51,5 cm
Jelezve jobbra lent: Kernstok Károly
Kikiáltási ár: 3 200 000 Ft
Becsérték: 5 000 000 - 7 000 000 Ft

Kiállítva és reprodukálva: ¦ A Nyolcak, Centenáriumi kiállítás. Janus Pannonius Múzeum Modern Magyar Képtár, Pécs, 2010. december 10. – 2011. március 27. katalógus: 167. Kiállítva: ¦ A Nyolcak, Centenáriumi kiállítás. Szépművészeti Múzeum, Budapest, 2011. május 17. – szeptember 12. (katalógus nélkül)