2. aukció
Pólya Tibor (1886-1937) Parkban
3

Pólya Tibor (1886-1937)

Parkban

Olaj, vászon, 50x40,5 cm
Jelezve jobbra lent: Pólya Tibor
Kikiáltási ár: 110 000 Ft

1

Pólya Tibor (1886-1937)

Matrózzenekar

Kikiáltási ár: 140 000 Ft