54. aukció
Orbán Dezső (1884-1987) Parkrészlet, 1911 körül
104

Orbán Dezső (1884-1987)

Parkrészlet, 1911 körül

Olaj, vászon, 67,5x86,5 cm
Jelezve jobbra lent: Orbán
Kikiáltási ár: 2 400 000 Ft
Becsérték: 4 000 000 - 6 000 000 Ft

FELTEHETŐEN KIÁllÍTVA:‣ A Nyolcak harmadik tárlata. Nemzeti Szalon, Budapest, 1912. november – december