44. aukció
Glatz Oszkár (1872-1958) Parkrészlet, 1913
17

Glatz Oszkár (1872-1958)

Parkrészlet, 1913

Olaj, vászon, 90,5x110 cm
Jelezve jobbra lent: Glatz 1913
Kikiáltási ár: 900 000 Ft
Becsérték: 1 500 000 - 2 400 000 Ft

KIÁLLÍTVA:
•Téli tárlat. Műcsarnok, Budapest, 1915-16. katalógus: 66.