17. aukció
Kádár Géza (1878-1952) Parkrészlet, 1918
40

Kádár Géza (1878-1952)

Parkrészlet, 1918

Olaj, fa, 50x61 cm
Jelezve balra lent: Dévai Kádár Géza 1918
Kikiáltási ár: 750 000 Ft

43

Kádár Géza (1878-1952)

Nagybányai templom, 1931

Kikiáltási ár: 1 200 000 Ft
94

Kádár Géza (1878-1952)

Téli folyópart, 1928

Kikiáltási ár: 600 000 Ft