71. Aukció
Károlyi Andor (1894-?) Parkrészlet, 1922
61

Károlyi Andor (1894-?)

Parkrészlet, 1922

Olaj, falemez, 50 x 66 cm
Jelezve jobbra lent: Károly A 1922
Kikiáltási ár: 600 000 Ft
Becsérték: 1 000 000 - 1 500 000 Ft