75. tavaszi aukció
Balla Béla, park
77

Balla Béla (1882-1965)

Parkrészlet, 1924

Olaj, papírlemez, 60 x 50 cm
Jelezve jobbra lent: Balla Béla
Jelezve hátoldalon: Balla Béla Parkrészlet 924
Kikiáltási ár: 440 000 Ft
Becsérték: 600 000 - 800 000 Ft