26. aukció
Scheiber Hugó (1873-1950) Parkrészlet
171

Scheiber Hugó (1873-1950)

Parkrészlet

Olaj, vászon, 50x55,5 cm
Jelezve jobbra lent: Scheiber Hugó
Kikiáltási ár: 1 200 000 Ft

71

Scheiber Hugó (1873-1950)

Cigarettázó férfi

Kikiáltási ár: 1 200 000 Ft
72

Scheiber Hugó (1873-1950)

Hölgy rúzzsal

Kikiáltási ár: 1 200 000 Ft
170

Scheiber Hugó (1873-1950)

Szabadtéri színpad

Kikiáltási ár: 1 400 000 Ft
195

Scheiber Hugó (1873-1950)

Futurista város

Kikiáltási ár: 1 000 000 Ft