47. aukció
Orbán Dezső (1884-1987) Parkrészlet
155

Orbán Dezső (1884-1987)

Parkrészlet

Olaj, vászon, 73,5x100 cm
Jelezve jobbra lent: Orbán
Kikiáltási ár: 4 000 000 Ft
Becsérték: 7 000 000 - 10 000 000 Ft