24. aukció
Krizsán János (1866-1948) Parkrészlet (Koltó - Teleki kastély parkja), 1910
108

Krizsán János (1866-1948)

Parkrészlet (Koltó - Teleki kastély parkja), 1910

Olaj, vászon, 82x101 cm
Jelezve jobbra lent: Krizsán János N.B. 910
Kikiáltási ár: 600 000 Ft