46. aukció
Orbán Dezső (1884-1987) Parkrészlet lila virágokkal, 1911
114

Orbán Dezső (1884-1987)

Parkrészlet lila virágokkal, 1911

Olaj, vászon, 63x80,5 cm
Jelezve jobbra lent: Orbán 911.
Kikiáltási ár: 4 000 000 Ft
Becsérték: 8 000 000 - 12 000 000 Ft

KIÁLLÍTVA ÉS REPRODUKÁLVA:
•A Nyolcak. Janus Pannonius Múzeum, Pécs, 2010. december 10. – 2011. május 19. katalógus: 318.

FELTEHETŐLEG KIÁLLÍTVA:
•Nyolcak kiállítása. Nemzeti Szalon, Budapest, 1911. katalógus: 68 – 75 t