28. aukció
Monostori Moller Pál (1894-1978) Parkrészlet szökőkúttal
33

Monostori Moller Pál (1894-1978)

Parkrészlet szökőkúttal

Olaj, vászon, 101x81 cm
Jelezve balra lent: Monostori Moller Pál
Kikiáltási ár: 1 200 000 Ft