2. HÁBORÚ UTÁNI ÉS KORTÁRS MŰVEK AUKCIÓJA (2020. NOVEMBER)
Nádler István (1938-) Páros
15

Nádler István (1938-)

Páros

Olaj, papír, 85,5x61
Jelezve balra lent: Páros; Jelezve középen lent: 1997; Jelezve jobbra lent: Nádler István
Kikiáltási ár: 750 000 Ft
Becsérték: 1 600 000 - 2 400 000 Ft

27

Nádler István (1938-)

Feketebács, 1986

Kikiáltási ár: 550 000 Ft
40

Nádler István (1938-)

Gyász II., 1977

Kikiáltási ár: 8 000 000 Ft