50. Jubileumi Aukció
Anna Margit (1913-1991) Pártás bábu, 1947
19

Anna Margit (1913-1991)

Pártás bábu, 1947

Olaj, papír, 42x42,5 cm
Jelezve balra lent: Anna Margit
Kikiáltási ár: 2 400 000 Ft
Becsérték: 4 500 000 - 7 000 000 Ft

KIÁLLÍTVA ÉS REPRODUKÁLVA:
‣ École Européenne/Európai Iskola 1945-1948. Institut Hongrois de Paris, Párizs, 2009. katalógus: 19. és címlapon

60

Anna Margit (1913-1991)

Önarckép, 1934

Kikiáltási ár: 200 000 Ft