8. Háború utáni és kortárs művek aukciója
Szüts Miklós (1945) Partközelben, 1981
96

Szüts Miklós (1945)

Partközelben, 1981

Olaj, farost, 50 x 80 cm
Jelezve középen balra: Szüts M 81
Kikiáltási ár: 550 000 Ft
Becsérték: 700 000 - 1 000 000 Ft