31. aukció
Gyarmathy Tihamér (1915-2005) Parton, 1981
31

Gyarmathy Tihamér (1915-2005)

Parton, 1981

Olaj, vászon, 63,5x32 cm
"Jelezve hátoldalon: 81/19 Gyarmathy T. 1981 ""Parton"" 63x32"
Kikiáltási ár: 1 100 000 Ft