17. aukció
Molnár C. Pál (1894-1981) Partot értünk!
114

Molnár-C. Pál (1894-1981)

Partot értünk!

Olaj, vászon, 60x80 cm
Jelezve jobbra lent: MCP
Kikiáltási ár: 360 000 Ft