49. aukció
Czigány Dezső (1883-1938) Pásztorbotos önarckép, 1920 körül
186

Czigány Dezső (1883-1938)

Pásztorbotos önarckép, 1920 körül

Olaj, vászon, 98x70,5 cm
Jelezve jobbra fent: Czigány
Kikiáltási ár: 950 000 Ft
Becsérték: 1 500 000 - 2 000 000 Ft

PROVENIENCIA:
•korábban Kőrösi Lajos tulajdonában

KIÁLLÍTVA:
•Czigány Dezső magángyűjteményekben lévő képeinek kiállítása. Hazafias Népfront VI. kerületi helyisége, Budapest, 1976. május 28. – június 19. katalóg