56. aukció (2017 október)
Sassy Attila (1880-1967) Pásztorcsalád
187

Sassy Attila (1880-1967)

Pásztorcsalád

Tempera, pasztell, vászon, 70x73 cm
Jelezve jobbra fent: Sassy - Szoló
Kikiáltási ár: 480 000 Ft
Becsérték: 700 000 - 900 000 Ft

Sassy Attila festőművész gyűjteményes kiállítása. Alkotás Művészház, Budapest, 1943. szeptember 26. – október 6. katalógus: 9.

Két kiállítás. Délibáb, 1943. október 2. 38. oldal
Gellér Katalin: Sassy