28. aukció
Markó András (1824-1895) Pásztorlány a hegyekben, 1864
129

Markó András (1824-1895)

Pásztorlány a hegyekben, 1864

Olaj, vászon, 34x47 cm
Jelezve jobbra lent: And. Markó 1864
Kikiáltási ár: 950 000 Ft