42. Aukció
Markó András (1824-1895) Pásztorlányka, 1887
48

Markó András (1824-1895)

Pásztorlányka, 1887

Olaj, vászon, 155,5x122,5 cm
Jelezve jobbra lent: And. Markó Florenz, 1887
Kikiáltási ár: 3 200 000 Ft
Becsérték: 5 000 000 - 6 500 000 Ft