8. Háború utáni és kortárs művek aukciója
Schéner Mihály (1923-2009) Pásztorok, 2002
37

Schéner Mihály (1923-2009)

Pásztorok, 2002

Olaj, farost, 79,5 x 100 cm
Jelezve balra lent: Schéner
Hátoldalon felirat: Pásztorok. Festettem Ugani Arankának Karácsony előtt várván a betlehemi csorda pásztorokat. Schéner Mihály 2002 XII. 20
Kikiáltási ár: 240 000 Ft
Becsérték: 400 000 - 600 000 Ft