29. aukció
Szinyei Merse Pál (1845-1920) Patak, 1883/94
89

Szinyei Merse Pál (1845-1920)

Patak, 1883/94

Olaj, vászon, 37,5x56,5 cm
Jelezve balra lent: Szinyei Merse Pál 1894, VÉDETT
Kikiáltási ár: 30 000 000 Ft

KIÁLLÍTVA:-Téli kiállítás, Műcsarnok 1894/95. 143. számon (Tájkép címmel)-Ezredéves kiállítás, Műcsarnok 1896. 801. számon-Szinyei Merse Pál kiállítása, Nemzeti Szalon 1905. 90. számon-Szinyei Merse Pál és köre,Magyar Nemzeti Ga