63. aukció
Nagy Oszkár (1883-1965) Patak a hegyek között, 1936
31

Nagy Oszkár (1883-1965)

Patak a hegyek között, 1936

Olaj, vászon, 82,5x93 cm
Jelezve balra lent: Nagy Oszkár 936
Kikiáltási ár: 1 600 000 Ft
Becsérték: 3 000 000 - 4 000 000 Ft