68. Aukció
Ferenczy Károly (1862-1917) Patak híddal, 1912
191

Ferenczy Károly (1862-1917)

Patak híddal, 1912

Olaj, vászon, 50 x 60 cm
Kikiáltási ár: 6 000 000 Ft
Becsérték: 10 000 000 - 15 000 000 Ft

ÉLETMŰJEGYZÉK-SZÁM: 344

– egykor Lóránt Henrik gyűjteményében (1963-1979)

– Ferenczy Károly (1862-1917) gyűjteményes kiállítása. szerk: Boros Judit, Plesznivy Edit. Magyar Nemzeti Galéria, 2011. november 30. – 2012. május 27., kat.: 344.
– Genthon István: Ferenczy Károly. Corvina kiadó, Budapest, 1979, kat.: 322. (Táj híddal címen)
– Genthon István: Ferenczy Károly. Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata, Budapest, 1963, kat.: 309. (Táj híddal címen)