73. őszi aukció
Kosztolányi Kann Gyula fauvizmus
29

Kosztolányi Kann Gyula (1868-1945)

Patakpart, 1910 körül

Olaj, vászon, 56 x 69 cm
Jelezve jobbra lent: Kosztolányi
Kikiáltási ár: 2 000 000 Ft
Becsérték: 3 000 000 - 5 000 000 Ft

FELTEHETŐEN KIÁLLÍTVA:
– Kosztolányi-Kann Gyula és Mattyasovszky-Zsolnay László festményeinek és rajzainak kiállítása. Ernst Múzeum, Budapest, 1916. február, kat.: 117. (Szentendre, 600.- Korona)