54. aukció
Perlmutter Izsák (1866-1932) Patakpart, 1920
192

Perlmutter Izsák (1866-1932)

Patakpart, 1920

Olaj, papírlemez, 19x24 cm
Jelezve balra lent: Perlmutter Hátoldalon: Perlmutter fecit 1920.
Kikiáltási ár: 280 000 Ft
Becsérték: 500 000 - 700 000 Ft