58. aukció
Deák Ébner Lajos (1850-1934) Patakpart
145

Deák Ébner Lajos (1850-1934)

Patakpart

Olaj, papírlemez, 20x32,5 cm
Jelezve balra lent: Ébner L.
Kikiáltási ár: 180 000 Ft
Becsérték: 300 000 - 500 000 Ft