53. aukció
Zemplényi Tivadar (1864-1917) Patakpart bárányfelhőkkel
127

Zemplényi Tivadar (1864-1917)

Patakpart bárányfelhőkkel

Olaj, vászon, 53,5x74,5 cm
Jelezve jobbra lent: Zempényi Tivadar
Kikiáltási ár: 350 000 Ft
Becsérték: 600 000 - 800 000 Ft