10. aukció
Zemplényi Tivadar (1864-1917) Patakpart nyáron
66

Zemplényi Tivadar (1864-1917)

Patakpart nyáron

Olaj, vászon, 50,5x64,5 cm
Jelezve jobbra lent: Zemplényi Tivadar
Kikiáltási ár: 380 000 Ft