30. aukció
Markó Károly, Id. 1793-1860 Patakpart vízimalommal, 1852
149

Markó Károly, Id. 1793-1860

Patakpart vízimalommal, 1852

Olaj, vászon, 27x39 cm
Jelezve balra lent: C. Marko p. Ap. 1852
Kikiáltási ár: 7 500 000 Ft