15. aukció
Brodszky Sándor (1819-1901) Patakparti alkonyat
39

Brodszky Sándor (1819-1901)

Patakparti alkonyat

Olaj, karton, 23,5x31,5 cm
Jelezve balra lent: Brodszky
Kikiáltási ár: 300 000 Ft