39. aukció
Poll Hugó (1867-1931) Patakparti táj
152

Poll Hugó (1867-1931)

Patakparti táj

Pasztell, vászon, 95,5x130,5 cm
Jelezve balra lent: Poll H.
Kikiáltási ár: 440 000 Ft
Becsérték: 600 000 - 800 000 Ft

Kiállítva:•Panama Pacific International Exhibition.San Francisco, 1915. február 20. – december 4.