43. aukció
Tölgyessy Artúr (1853-1920) Patakparton, 1879
160

Tölgyessy Artúr (1853-1920)

Patakparton, 1879

Olaj, vászon, 60,5x46 cm
Jelezve jobbra lent: Tölgyessy A 879.
Kikiáltási ár: 400 000 Ft
Becsérték: 600 000 - 800 000 Ft