51. aukció
Molnár József (1821-1899) Patakparton
149

Molnár József (1821-1899)

Patakparton

Olaj, vászon, 126x95 cm
Jelezve jobbra lent: Molnár J.
Kikiáltási ár: 5 500 000 Ft
Becsérték: 8 000 000 - 10 000 000 Ft

Aukcionálva:
‣ BÁV 31. árverés, 141. tétel