1. aukció
Csánky Dénes (1885-1972) Patakparton
147

Csánky Dénes (1885-1972)

Patakparton

Olaj, fa, 18,5x31,5 cm
Jelezve balra lent: Csánky
Kikiáltási ár: 28 000 Ft